Pukkila Harmony lasitettu kaakeli laatta 19,7X19,7 Tangerine 30-2388 tasapintainen matta

Pukkila Harmony lasitettu kaakeli laatta 19,7X19,7 Tangerine 30-2388 tasapintainen matta

Kuuluu sarjaan: Pukkila Harmony
62,57 € / m² (sis. alv %)
62,57 € / m² (sis. alv %)
Tuotteen saatavuus: Tehdastilaustuote
Toimitettavissa Toimitusaika
tehtaalla yli 500 m2 tehtaalta arviolta 3-4 viikkoa
suuremmat määrät tehtaalta arviolta 8-10 viikkoa
Saldotiedot päivitetty: 19.2.2025 00:34

Värivaihtoehdot

1 ltk
Syötä postinumero nähdäksesi arvioidut toimituskulut
Perustiedot
NimiPukkila Harmony lasitettu kaakeli laatta 19,7X19,7 Tangerine 30-2388 tasapintainen matta
Nimiketunnus4000006356
Pukkilan tuotekoodi30-2388
Saatavuus
Tehdastilaustuote
SarjaPukkila Harmony
Tuotemerkki
Pukkila
Pukkila
TuotekuvausPukkila Harmony -sarjaan kuuluva neliön muotoinen lasitettu 20x20 kaakeli-laatta. Laatta on mattapintainen, oranssi, jolla on tasapintainen yksivärinen pinta. Tuote soveltuu seinälaataksi sisätiloissa.
VäriOranssi
Värin lisätiedotTangerine 30-2388
Kiiltoaste
Matta
Takuuaika5 vuotta
Tekniset tiedot
Logistiset tiedot
Ekologisuus
Asennusohjeet
Tuoteturvallisuus

Tutustu sarjaan Pukkila Harmony

PUKKILA 150 VUOTTA -JUHLAVUOSISARJA! Pukkila Harmony -seinälaattasarjassa on 40 kaunista murrettua väriä ja neljä kokoa: 20×40, 10×30, 20×20, 15×15, joita kaikkia on saatavana sekä matta- että kiiltävälasitteisina. Laatat sopivat seinälaatoiksi sisätiloissa. Laattojen koot ja värit ovat yhtenevät Pukkila Color -sarjan laattojen kanssa, yhdistele haluamillasi tavoilla! Pukkila juhlii 150 vuotta kestänyttä taivaltaan vuoden 2024 aikana ja juhlavuoden kunniaksi olemme nimenneet Pukkila Harmony Arquitectos -sarjan uudelleen historiallisesti Pukkila Harmonyksi.

Tyylisuuntaus
Klassinen
Projektikohde
Oppilaitokset ja päiväkodit, Terveydenhuolto, Palvelutalot, Liikuntahallit, Uudisrakentaminen (asunto), Korjausrakentaminen (asunto)
Tilat
Kylpyhuone, WC, Keittiö, Liikuntatilat, Peseytymistilat
Siirry sarjaan
Yhteistyössä